HAKKIMIZDA

     Us Elektrik Elektronik İletişim Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak 1998 yılında İstanbul'da kurulduk. Acil aydınlatma armatürlerini kendi tasarladığımız şekilde üretmekte olup, müşterilerimizin taleplerine göre ürünlere istenilen özellikleri ekleyerek tam performanslı, uzun ömürlü ve dayanıklı akü sistemi ile beraber sorunsuz Power LED sistem acil aydınlatma armatürleri üretmekteyiz.

POLİTİKAMIZ

     Us Elektronik Acil Aydınlatma Sistemleri Şirketi olarak üretmiş olduğumuz acil aydınlatma armatürlerindeki en önem verdiğimiz nokta; uzun ömürlü - dayanıklı akü sistemi ile aydınlatma şiddeti arasındaki dengeyi kurabilmemizdir. Ürünlerimizde öncelikli olarak güvendiğimiz bu dengeyi, en doğru şekilde sağlamak adına etkileşimi en yüksek ve kaliteli donanımlar seçmekteyiz. Bunun yanı sıra ürünlerimizde acil durumlar için destekleyici özellikler müşteri taleplerine göre eklenebilmektedir. Özgün, uzun ömürlü, dayanıklı, yüksek performanslı, ekstra özellikli ürünler üreterek müşterilerimizin taleplerini fazlasıyla karşılayan ve sıfır sorun politikasıyla hareket eden bir sistemde çalışmaktayız.
HAKKIMIZDA

1998 yılında kurulmuş olan firmamız o zamanlardan bu zamana kadar siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet etmek için çalışmaktadır.Ürünleri kendi tasarladığımız şekilde üretmekte olup, müşterilerimizin taleplerine göre ürüne  sonradan eklentiler yaparak istenilen özelliklerde tam performanslı kaliteli sorunsuz ürünler üretmekteyiz.

ÜRÜN KATALOĞU

Us Acil Aydınlatma Ve Yönlendirme firması olarak 2019 yılına ait güncel ürün kataloğumuzu aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. 

⇒ÜRÜN KATALOĞU İNDİR⇐